ПОЛОЖЕННЯ “Кубок Дніпра ” УФНП 08.07.2017

ЗАТВЕРДЖУЮ
Президент УФНП
Ярмак С.В.

ПОЛОЖЕННЯ
“Кубок Дніпра ” УФНП

Дисципліни:
Жим лежачи, багатоповторний жим та роллинг тандер.

1. МЕТА І ЗАВДАННЯ
Змагання проводяться у відповідності з календарним планом з метою популяризації пауерліфтингу та сприяння його масовому розвитку. У процесі змагань вирішуються наступні завдання:
— підвищення спортивної майстерності атлетів;
— здобуття атлетами досвіду участі у змаганнях високого рівня;
— пропаганда здорового способу життя, профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі.
2.ТЕРМІНИ І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ
08.07.2017 року . Змагання відбудуться за адресою:
м.Київ, Труханів острів

3.ОРГАНІЗАТОРИ, КЕРІВНИЦТВО І ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
Організатором змагань є Українська федерація натурального пауерліфтингу. Загальне керівництво підготовкою і проведенням змагань покладається на оргкомітет, затверджений Президентом УФНП. Безпосереднє проведення змагань покладається на колегію суддів. Змагання проводяться за діючими Правилами WNPF.
4.ОРГАНІЗАЦІЇ ТА СПОРТСМЕНИ, ЯКІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ
До змагань допускаються спортсмени та члени національних федерацій, які нададуть іменні заявки на участь у змаганнях, а також зроблять внески відповідно до цього Положення. Кожний спортсмен повинен мати спортивну форму відповідно до Правил UNPF.
Атлети змагаються в наступних вагових і вікових (Junior 13-23, Open 24-39, Masters 40-80років ). Чоловіки: до 60 кг, 67,5 кг, 75 кг, 82,5 кг, 90 кг, 100 кг, та понад 100 кг.
Жінки: будуть визначатись за абсолютною формулою.

5.ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
Змагання є особистою першістю. Особиста першість визначається у кожній ваговій категорії за кращим результатом у кожній вправі. Спортсмени, які посіли 1-3 місця, нагороджуються медалями, сертифікатами та призами вид спонсорів.
Абсолютний переможець визначається у Жим лежачи.
6.НАГОРОДЖЕННЯ
Переможці та призери змагань у кожній ваговій та віковій категорії нагороджуються медалями і дипломами та призами вид спонсорів.
1 місця у відкритій виковій групі будуть нагороджуватися грошовими нагородами у розмірі 500 грн

7.МАТЕРІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗМАГАНЬ
Організація, підготовка та проведення змагань, забезпечення необхідним інвентарем та обладнанням покладається на оргкомітет.
Внесок за участь у змаганнях:
Жим лежачи 250 грн
роллинг тандер 250 грн
Багатоповторний жим 250 грн
Кожна наступна дисципліна 200 грн

Спортсмен, чиє ім’я не було зазначено у попередній номінації, може бути допущений до змагань за умови сплати подвійного стартового внеску за кожну дисципліну
Разом із подачею заявки атлет, або регіональний представник, повинні надати відскановану копію чека про оплату стартового внеску в розмірі 100% . Гроші перераховуються на картку Приват банку No 5168 7573 0506 1972 Ярмак Сергій Віталійович.
На зважування спортсмен повинен мати паспорт громадянина або документ, що посвідчує його особу та страховий поліс (бажано).
З будь яких питань спортсмени можуть звертатися безпосередньо до керівництва федерацii за тел. (096)994-01-21 або (067)609-56-62 на E-mail: unpf@mail.ua
Витрати, пов’язані з відрядженням учасників і тренерів, несуть організації, що відряджають спортсменів.
8.ЗАЯВКИ
Останній термін подання попередніх заявок 05.07.2017 р. на сайті http://unpf.com.ua/podacha-zayavok/
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Організація не приймає на себе жодних зобов’язань за пошкодження, травматизм, індивідуальні травми, включаючи летальні випадки, під час проведення змагань.

Це Положення є офіційним викликом на змагання!

Updated: 28 июня, 2017 — 8:45 дп